Oppdatert:
12.07.2017


Online skiftplan-kalender
versjon 1.5





Styret 2000

LEDER:
Jan W Nævestad
Mjåvann 43
4900 Tvedestrand
Tlf: 37 16 25 96 - Mobil 909 33 533
Tlf arb. SFC 142-4890 (56 54 48 90)
e-mail : jan@neptunsor.no
Skift: 3
NESTLEDER:
Monica Aaberg Tobiassen
Oftebroveien 12
4580 Lyngdal
Tlf: 37 27 92 69 - Mobil
Tlf arb. SFC 142-4000 (51 99 00 00)
e-mail : monica.gunn.aaberg@online.no
Skift: 11
KASSERER: - Konto 3075.11.49731
Øystein Fjelldal
Hånestangen 7
4635 Kristiansand
Tlf: 38 04 71 83 - Mobil 916 38 576
Tlf arb. GFB 55 14 62 10
e-mail : oystein@neptunsor.no
Skift: 3
STYREMEDLEM:
Morten Christensen
Havsjå
4812 Kngshamn
Tlf: 37 08 84 77 - Mobil 984 24 242
Tlf arb. Brage 55 99 35 60
e-mail : morten@neptunsor.no
Skift: 5
STYREMEDLEM
Birger S. Skog
Kjørestadveien 48
4550 Farsund
Tlf: 38 39 13 50 - Mobil
Tlf arb. SFB 142-3000 (51 99 00 00)
e-mail : birger.s.skog@online.no
Skift:
STYREMEDLEM:
Folke Olav Kallhovd
Grødum
4740 Tveit
Tlf: 37 27 92 69 - Mobil
Tlf arb. SLA 142-9860 (51 99 00 00)
e-mail : folke.olav.kallhovd@online.no
Skift: 1
STYREMEDLEM:
Peer Gunnar Kalvø
Vardåsveien 123
4638 Kristiansand
Tlf: 38 04 74 92 - Mobil 957 62 148
Tlf arb. SFC 142-4611 (56 54 46 11)
e-mail :
Skift: 1
Klikk på linjen Skift: for hver enkelt styremedlem for å se skiftkalenderen deres. .

Eiere av smarttelefoner:
Om dere installerer Barcode Scanner (for Android) eller (for iphone) så kan dere lagre styremedlemmenes kontaktdata direkte i adresseboken på telefonen ved hjep av QR strekkodene her på siden.
E-mail adresse til hele styret:
styret@neptunsor.no


IslandStone MountainValley ®   1999-2017 ©