Oppdatert:
17.04.2017


Online skiftplan-kalender
versjon 1.5





Styret 2006

LEDER:
Jan W Nævestad
Mjåvann 43
4900 Tvedestrand
Tlf: 37 16 25 96 - Mobil 909 33 533
Tlf arb. SFC 142-4890 (56 54 48 90)
e-mail : jan@neptunsor.no
Skift: 3
STYREMEDLEM:
Mona Vatnedal
Laustølheia 15
4519 Holum
Tlf: 38 26 75 40 - Mobil 957 54 080
Tlf arb. SLA 142-9643 (56 54 96 43')
e-mail : mona@neptunsor.no
Skift: 2
KASSERER/WEB:
Øystein Fjelldal
Hånestangen 7
4635 Kristiansand
Tlf: 38 04 71 83 - Mobil 916 38 576
Tlf arb. GFC 55 14 72 10
e-mail : oystein@neptunsor.no
Skift: 3
STYREMEDLEM:
Morten Christensen
Havsjå
4812 Kngshamn
Tlf: 37 08 84 77 - Mobil 984 24 242
Tlf arb. Brage 55 99 35 60
e-mail : morten@neptunsor.no
Skift: 5
STYREMEDLEM:
Egil Johansen
Solsiden 13c
4843 Arendal
Tlf: 37 71 10 60 - Mobil
Tlf arb. SFC 142-4890 (56 54 48 90)
e-mail : egil@neptunsor.no
Skift: 4
STYREMEDLEM:
Trygve Malmgreen
Ringveien 17B
4580 Lyngdal
Mobil 924 32 469
Tlf arb. Heimdal 153-4231 (55 99 42 31)
e-mail : trygve@neptunsor.no
Skift: 6
STYREMEDLEM:
Stein Vellesen
Auglandslia 32 A
4621 Kristiansand
Tlf: 38 01 57 75 - Mobil 992 23 658
Tlf arb. GFC 151-7205 (55 14 72 05)
e-mail : stein@neptunsor.no
Skift: 1
Klikk på linjen Skift: for hver enkelt styremedlem for å se skiftkalenderen deres. .

Eiere av smarttelefoner:
Om dere installerer Barcode Scanner (for Android) eller (for iphone) så kan dere lagre styremedlemmenes kontaktdata direkte i adresseboken på telefonen ved hjep av QR strekkodene her på siden.
E-mail adresse til hele styret:
styret@neptunsor.no
Linker til tidligere styrer:
Styret 2005
Styret 2004
Styret 2003
Styret 2002
Styret 2001
Styret 2000


IslandStone MountainValley ®   1999-2017 ©